HİZMETLERİMİZ

SOSYAL ETKİNLİKLER

Üniversiteye hazırlık sınavı aşamasında öğrencilerimizi rahatlatmak amacıyla sene içerisinde çeşitli aktiviteler uygulanmaktadır.

SINAV KARNELERİ

Seri deneme sınavlarımızda, her sınav sonrası konu analizli karneler hazırlanarak öğrencilerimize teslim edilmekte ve öğrencimiz hazırlanan bu karneler sayesinde konu eksiklerini rahatlıkla gözlemleyebilmektedir.

UZMAN KADRO

Çeyrek asırlık tecrübemiz deneyimli, alanında uzman öğretmen kadromuzla durdurak bilmeden yeni başarılara imza atmak için çalışmaktayız ve geleceğe başarılı nesiller yatiştirmek için en donanımlı öğretmen kadromuzla devam etmekteyiz.

SERİ DENEME SINAVLARI

Bildiklerinizi tekrar etme eksiklerinizi görme açısından deneme sınavları üniversiteye hazırlık sınavlarında öenmli rol oynamaktadır. Kurumumuzda seri deneme sınavlarımız ve her hafta sonu YKS formatına uygun gerçekleşen deneme sınavlarımız yapılmaktadır.

BİREBİR REHBERLİK VE ETÜTLER

Kurumumuzda her öğrencimiz özeldir ve kıymetlidir, her öğrencimiz birebir ilgi ve alakaya tabidir. Öğrencilerimize haftalık ödev ve konu takip programları yapılmakta, haftalık ödev kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır.